Vymaľuj si svoje tričko!

O nás

O ČAČANOM

Tajomstvo Čačaného spočíva v nadšení pre dizajn, výrobu nových vecí a taktiež rozvíjanie detskej kreativity, ktorá je veľmi dôležitá. Práve preto táto vznikla kolekcia tričiek pre detí a dospelých, ktorá jasne naznačuje, že priestor pre kreativitu a fantáziu je nekonečný. Počas jedného z workshopov sme sa opýtali nášho malého návštevníka, že akú bradu by mal mať jeho pirát. Oranžovú. Po chvíľke zamyslenia sme si naozaj povedali, že prečo by nemohol mať pirát oranžovú bradu a kozmonaut ružový skafander? Vážne, prečo nie!

KTO JE ČAČANÝ?

Kto sme a prečo sme vytvorili značku Čačané ti možno objasnia nasledujúce riadky. Ako dvaja študenti, spolužiaci sme sa zhodli, že nechceme byť len študentmi, ale radi by sme robili niečo viac. Niečo, čo nás bude obohacovať na skúsenostiach a taktiež osobnostne obohacovať a tešiť. Rozhodli sme sa do toho skočiť po hlave a založiť vlastnú kreatívnu a lokálnu značku Čačané, ktorej dizajny zo začiatku boli iba pre deti no s novou tvárou sme sa rozhodli, že vieme vytvoriť kvalitné a milé dizajny aj pre dospelé publikum. Ručne vyrábané dizajny a tlač začala v detskej izbe kde doposiaľ aj pokračuje. Viac sa o nás dočítate v našich blogoch.

Lukáš sa s myšlienkou detskej značky oblečenia začal pohrávať počas dlhoročnej brigády v hračkárstve, kde rozžiarené detské oči pri rozbaľovaní novej hračky bolo to čo ho najviac na práci tešilo. Myšlienka kreatívneho oblečenia pramenila z nedostatku priestoru pre rozvoj detskej fantázie a kreativity. Projekt začal naberať reálne kontúry po tom, ako stretol v prvom ročníku Vysokej školy Rebeku.  Spojili svoje sily a znalosti z marketingu a umenia a rozhodli sa projekt vypilovať do najlepšej možnej podoby všetko s myšlienkou “Nebuď iba študent.”

Rebeku v praxi baví využívať prepojenie medzi online a offlline grafikou. Taktiež sa venuje väzbe kníh a ilustráciám. Výtvarné umenie je zaujíma a fascinuje už od útleho veku čo ju neskôr viedlo študovať na umeleckej škole. Inšpiráciu vidí všade na vôkol či je to ulica alebo len ranná šálka kávy.

Začni písať a stlač Enter pre vyhľadávanie

Košík

Centrum Preferencie Ochrany Osobných Údajov

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina